Yhteystiedot

Puhelun hinta soittaessasi 0207-alkuiseen numeroon:
– lankapuhelimesta 8,21 snt/puhelu + 5,9 snt/min (alv. 24%)
– matkapuhelimesta 8,21 snt/puhelu + 16,9 snt/min (alv. 24%)

  • Kivistöntie 36
    73100 LAPINLAHTI
  • Emme tee kuluttajakauppaa. Kysy mistä tuotteittamme voi ostaa osoitteesta mellano@mellano.fi

Myynti

Petra JämsäPetra Jämsä
Avainasiakaspäällikkö,
Länsi- ja Pohjois-Suomi

Suora 020 770 7786
GSM 050 408 6475
petra.jamsa@mellano.fi

Marika Pehkonen Marika Pehkonen
Avainasiakaspäällikkö,
Etelä-, Itä- ja Keski-Suomi

Suora 020 770 7754
GSM 050 340 6895
marika.pehkonen@mellano.fi

Jorma Peuha
Avainasiakaspäällikkö,
Ovet, helat ja tasot

Suora 020 770 7720
GSM 0400 459 859
jorma.peuha@mellano.fi

Tiina Puustinen
Projektimyyntipäällikkö

Suora 020 770 7737
GSM 040 751 7056
tiina.puustinen@mellano.fi

Muut toiminnot

Janne LehtonenJanne Lehtonen
Toimitusjohtaja, Valikoimapäällikkö

020 770 7707
janne.lehtonen@mellano.fi

Janne Katainen
Tuotantopäällikkö

050-4720888
janne.katainen@mellano.fi

Sauli Sydänmetsä
Business controller

020 770 7012

Aki Turunen
Järjestelmäpäällikkö

020 770 7756
aki.turunen@mellano.fi

Laskut

Laskutus ja ostolaskut:

Paula Sydänmetsä
020 770 7011

Sähköinen laskutus:

Verkkolaskuoperaattori:
Pagero
Verkkolaskuosoite:
003708719888
Välittäjätunnus:
PAGERO

Paperiset laskut:

Osoite:
Mellano Oy
Leiviskäntie 2
92930 PYHÄNTÄ

Sähköposti:
ostolaskut(at)mellano.fi